FANUC Academy

NOVINKA: 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vzhledem k aktuální situaci v České republice a k faktu, že v současné době neprobíhají školení ve Fanuc Academy, bychom Vám rádi nabídli možnost absolvování nových pravidelných Workshopů k jednotlivým robotickým a CNC školením. Tento workshop nebude sloužit jako substitut samotného školení, ale bude sloužit jako platforma pro Vaše dotazy k danému tématu, k jednotlivým obecným bodům v anotaci školení a k podrobnějším informacím co od konkrétního školení můžete očekávat. Cílem těchto workshopů je připravit účastníky na samotné školení a odkázat je na konkrétní problematiku ze které dané školení vychází a předpokládá tak, že účastníci tyto informace již mají k dispozici. Zároveň bude zajištěn kontakt s lektorem, který pak dané školení prezentuje a je tedy možnost přímo se ho zeptat na Vaše otázky.

 

Termíny online workshopů budou vypsány na našich webových stránkách pod danou kategorií (Roboty, CNC).

 

Místo si prosím zarezervujte přes naši e-mailovou adresu training.cz@fanuc.eu a my Vám posléze zašleme informace jakým způsobem se připojit na workshop. Jelikož Vás chceme podpořit v těchto těžkých chvílích, všechny workshopy jsou zdarma a opakují se každý týden. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Činností FANUC Czech, s.r.o. je zejména technická podpora, servis, školení a prodej průmyslových robotů, CNC systémů a strojů značky FANUC a jejich komponentů. Fanuc Czech, s.r.o. provozuje školící středisko na hlavní pobočce v Praze v plně vybavených školicích místnostech. Školení v našich prostorách zajišťuje ten nejlepší přesun znalostí od kvalifikovaných lektorů směrem k účastníkům kurzů. Veškerá probíraná látka se hned procvičuje na robotech, CNC systémech a strojích. V případě potřeby je také možné školení provést i u zákazníka. Kontaktujte naše školicí středisko pro více informací.

 

 Virtual_Tour.png

NOVINKA:

V každé oblasti školení (Roboty, CNC řídicí systémy, CNC Stroje) lze získat, při úspěšném otestování znalostí pomocí závěrečného testu nebo přezkoušení, certifikát s uvedením odbornosti (LEVEL 1 - 3). Pro orientaci použijte vzdělávací mapy v jednotlivých sekcích. V případě bližších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

www.fanuc.cz