FANUC Academy

Každý měsíc pořádáme zdarma online robotické a cnc dvouhodinové přípravné workshopy ke konkrétnímu školení z katalogu. Termíny si vyžádejte na adrese training.cz@fanuc.eu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Činností FANUC Czech, s.r.o. je zejména technická podpora, servis, školení a prodej průmyslových robotů, CNC systémů a strojů značky FANUC a jejich komponentů. Fanuc Czech, s.r.o. provozuje školící středisko na hlavní pobočce v Praze v plně vybavených školicích místnostech. Školení v našich prostorách zajišťuje ten nejlepší přesun znalostí od kvalifikovaných lektorů směrem k účastníkům kurzů. Veškerá probíraná látka se hned procvičuje na robotech, CNC systémech a strojích. V případě potřeby je také možné školení provést i u zákazníka. Kontaktujte naše školicí středisko pro více informací.

 

 Virtual_Tour.png

NOVINKA:

V každé oblasti školení (Roboty, CNC řídicí systémy, CNC Stroje) lze získat, při úspěšném otestování znalostí pomocí závěrečného testu nebo přezkoušení, certifikát s uvedením odbornosti (LEVEL 1 - 3). Pro orientaci použijte vzdělávací mapy v jednotlivých sekcích. V případě bližších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

www.fanuc.cz