FANUC Akademi Hakkında

FANUC Dünya genelinde kurulu 2,6 milyon Robot ve CNC kontrolörü ile %65’lik bir Pazar payına sahiptir. Sadece Japonya’daki FANUC fabrikalarında her ay 30.000 CNC kontrolörü, 250.000 Servo ve Spindle motoru, 5.000 Robot, 5.000 Robomachine ve 250 CO2 Lazer üretilir.

FANUC, güvenilir, verimli, yenilikçi ürünlere sahip olmanın yanında; Endüstri çalışanlarına yönelik konunun uzmanlarınca hazırlanmış teknik eğitimleri ve verdiği profesyonel hizmetlerle çözüm ortaklarını desteklemektedir.

FANUC Akademi, FANUC ürünlerinin etkin bir şekilde kullanımı, mevcut bilgilerin geliştirilmesi ve pazarda oluşan taleplere yanıt verebilmek amacı ile farklı seviye ve içeriklerde Robot, CNC ve Robomachine eğitimleri sunmaktadır.

 

FANUC Eğitimleri Size Neler Kazandırır?

 

Sınırlı sayıdaki katılımcı ile kişiye özel ilgi ve uygulamalı eğitim imkanı.
Eğitim zamanını sizin belirleyeceğiniz takvime göre düzenleme.
Eğitime özel hazırlanmış basılı FANUC dökümanları Eğitimde kullanılmak üzere tahsis edilmiş Robot, CNC ve teknik ekipmanlar Geliştirilmiş verimlilik ve FANUC ürünlerini uygulamalı olarak öğrenme.
Ürün performansının arttırılarak kesinti ve hasarları önleme.
Bilgi seviyesini arttırarak, takımınızın motivasyonunu en üst düzeye çıkarma.
Dilerseniz yerinde eğitim seçeneğimiz ile zaman ve ulaşım masraflarından tasarruf edebilir, esnek eğitim saatlerimizle programınıza göre eğitim zamanınızı seçebilir ve kurumunuza özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere, talebe yönelik eğitim içeriğiniz değiştirebilirsiniz.
Modern ve konforlu eğitim merkezimizde FANUC Robot ve CNC kullanmayı uygulamalı olarak öğrenin. Uzman ekibimiz ihtiyacınız olan teknik eğitimi mükemmel bir şekilde verecektir!

 

www.fanuc.eu